Szczegółowe informacje na temat pierwszego zjazdu

11.9.2020

Pierwsze zajęcia odbędą się w Częstochowie przy ulicy Jagiellońskiej 141 (budynek ZDZ)

Sobota 12.09

• Zajęcia organizacyjne w poszczególnych salach ( rozkład sal będzie widniał na drzwiach szkoły).

• Obowiązkowe certyfikowane szkolenie z pierwszej pomocy*

08:50 (Liceum ogólnokształcące semestr 1,2,3,5,6, Opiekun medyczny semestr 1, 2, Technik administracji semestr 1,2,3,4, Technik archiwista semestr 1)

13:50 (Technik BHP sem. 1,2,3, Florysta sem.1,2, Technik usług kosmetycznych semestr 1,2,3,4, Opiekunka środowiskowa semestr 1)

Niedziela 13.09

• Spotkania w salach z dyrekcją na którym będą wydawane kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

• Obowiązkowe szkolenie Covid w edukacji.

Zjazd jest obowiązkowy i kluczowy dla zaliczenia całości semestru.

Szczegółowy plan zajęć znajdą Państwo w aktualności na stronie oraz na naszym Facebooku: Szkoła ŻAK (Częstochowa)

Do zobaczenia!

• Certyfikaty będą do odbioru od 14 września w sekretariacie pod adresem pl. Daszyńskiego 4