Praktyki zawodowe

kierunki policealne i medyczne

21.2.2024

Informujemy o konieczności odbycia obowiązkowych praktyk zawodowych w terminie 01-09-2023 - 15-01-2024

UWAGA - brak zaliczonych praktyk w/w terminie będzie skutkować skreśleniem z listy słuchaczy.

• Florysta II SEM 140 godzin (4 tygodnie)

• Opiekun medyczny (forma stacjonarna) II SEM 70 godzin (2 tygodnie) III SEM 140 godzin (4 tygodnie)

• Technik usług kosmetycznych IV SEM 140 godzin (4 tygodnie)

• Technik administracji III SEM 140 godzin (4 tygodnie)

• Technik archiwista III SEM 140 godzin (4 tygodnie)

• Technik BHP III SEM 140 godzin (4 tygodnie)

Poniżej zamieszczamy programy zajęć na każdych kierunkach oraz wymagane dokumenty.

Wymagana dokumentacja:

Umowa o praktykę + dzienniczek praktyk

Dzienniczek praktyk wraz z umową proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły - osobiście

Przed rozpoczęciem praktyk Słuchacz ma obowiązek dostarczyć dwa egzemplarze umowy uzupełnione o wszystkie najważniejsze informacje tj. dane firmy w której odbywać się będzie praktyka zawodowa (bez podpisu) na tej podstawie Dyrektor Szkoły zatwierdza miejsce odbywania praktyki.

Dyrektor Szkoły może zwolnić słuchacza z obowiązku odbycia praktyki zawodowej, jeśli przedłoży on zaświadczenie wydane przez pracodawcę, potwierdzające przepracowanie w zawodzie, w którym się kształci, okresu co najmniej równego okresowi trwania nauki zawodu, przewidzianemu dla danego zawodu